צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר

[contact-form-7 404 "Not Found"]
:שתף עמוד

"אצלכם זה לבן לבן"

"אצלכם זה לבן לבן"
חדשות מהמגזר 08:08 - 01.08.19 | שלום מאירוביץ'

מלחמת סרטונים בין ח"כ יאיר לפיד לשר הפנים אריה דרעי, בו מאשים לפיד את החרדים ביוקר המחייה ודרעי משיב כי הסרטון שלו גזעני

שר הפנים אריה דרעי פרסם השבוע סרטון שתוקף את ח"כ יאיר לפיד, ושאר ראשי כחול לבן, ויוצא נגדם על רקע עדתי. "יהיר לפיד, אתה באמת חושב שאנחנו מטומטמים? צעקנו וכאבנו את הפגיעה הקשה שלך כשר האוצר בילדים, בקשישים, בפריפריה, בכולם- חילונים דתיים וחרדים ואתה בורח להסתה השחוקה נגד החרדים? אבל זה לא מפתיע, כי אצלכם בבועה זה לא כחול-לבן, זה לבן-לבן".

השר דרעי קרא ללפיד להגיע לעימות מולו: "מכיוון שאני רואה שיש לך בעיה קטנה בהבנת המציאות, צא מהטוויטר ובוא לעימות מולי, בכל מקום ושעה שתבחר נדבר על הכל וניתן לציבור לשפוט ולבחור!" והוסיף עקיצה: "מקווה שלפחות במועד ב' כבר תקבל אישור מהגנרלים".
יאיר לפיד מסר בתגובה לסרטון: "ראיתי את הסרטונים שאריה דרעי הכין עלי – הכול נכון. סוף סוף אני ואריה מסכימים על משהו. כן, אני זה שהעביר את חוק הגיוס, ואני הכנסתי לימודי מתמטיקה ואנגלית בחינוך החרדי, ואני לא הסכמתי להעביר כסף בלי הגבלה לאנשים שלא עובדים ואני נלחמתי נגד כפייה דתית כשכל האחרים בלבלו את המוח".
"הכול נכון, כי להבדיל מאריה דרעי אני מאמין בצעירים החרדים. אני מאמין שהם יכולים וצריכים להשתלב בחברה הישראלית", הוסיף לפיד.
תגובות‎