צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר


:שתף עמוד

בד"ה: נחמה ריבלין הלכה לעולמה

בד"ה: נחמה ריבלין הלכה לעולמה
חדשות מהמגזר 03:06 - 04.06.19 | דוד לוריא
רעיית הנשיא ה-10 של מדינת ישראל הלכה לעולמה יממה לפני יום הולדתה ה-74 וכשלושה חודשים לאחר שעברה השתלת ריאה. נחמה השאירה אחריה שלושה ילדים

נחמה ריבלין, רעייתו של נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, הלכה היום לעולמה והיא בת 73. הגברת הראשונה של ישראל הייתה אישה יוצאת דופן, כזו שכולם אוהבים, נטולת גינוני כבוד, בורחת מתקשורת. ריבלין תובא למנוחות מחר בחלקת גדולי האומה בהר הרצל בירושלים.

בית הנשיא הודיע ביגון עמוק על פטירתה של ריבלין, יום לפני יום הולדתה ה-74. רעיית הנשיא עברה לפני כשלושה חודשים השתלת ריאה בשל מחלת פיברוזיס ריאתי שממנה סבלה בשנים האחרונות.

נשיא המדינה ריבלין ובני משפחתו ביקשו "להודות לצוות בית החולים בילינסון בפתח תקווה על הטיפול המסור, הרגיש והמקצועי שלו זכתה במהלך החודשים האחרונים, לילות כימים, בלב רחב ובמאור פנים".

בהודעת בית הנשיא צוין עוד כי "משפחת ריבלין מבקשת להודות לאזרחי ישראל ולראשי העדות, אשר לא פסקו מלדרוש בשלומה של נחמה, לשלוח אל בית החולים ובית הנשיא מכתבים וציורי ילדים מרגשים, ולהתפלל לרפואתה יום יום, שעה שעה. דאגה זו העניקה לנשיא ולבני המשפחה כולם, כוחות ותמיכה שלא ניתן לתאר את עוצמתם במילים.

"תודת המשפחה שלוחה גם למשפחת חלבלי אשר תרמה לנחמה את ריאתו של בנם יאיר ז"ל על אצילותם מעוררת ההשראה ועל המעשה המופלא שעשו.

נבקש מהציבור הרחב ומאמצעי התקשורת לאפשר למשפחה להתכנס באבלה בשעות אלה ולהימנע מפנייה ישירה אל בני המשפחה".

תגובות‎