צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר

[contact-form-7 404 "Not Found"]
:שתף עמוד

בן דודתו של חבר המועצה יובל לוי נהרג לאחר שנמחץ למוות בהרצליה

בן דודתו של חבר המועצה יובל לוי נהרג לאחר שנמחץ למוות בהרצליה
ברחבי הארץ 07:12 - 02.12.19 | שלום מאירוביץ'

בתאונת דרכים מזעזעת שאירעה אתמול בבוקר (ראשון) נמחץ למוות נהג המשאית שחר עזיזי ז"ל, תושב שכונת נווה עמל בהרצליה והוא כבן חמישים שנה בלבד. שחר הותיר אחריו שלושה ילדים (שתי בנות וילד בן חמש). בן דודתו, חבר מועצת העיר כפר סבא, עו"ד יובל לוי: "שחר ז"ל הוא אדם שהוא לב גדול תמיד, חיוך ואהבה תמיד סימן ההיכר שלו. איך הלכת לי חבר"

טרגדיה: שחר עזיזי מהרצליה, בן דודתו של חבר מועצת עיריית כפר סבא, עו"ד יובל לוי, הוא נהג המשאית שנמחץ למוות אתמול בבוקר (ראשון) בהרצליה.

עזיזי ז"ל, בן חמישים בלבד, הותיר אחריו אישה ושלושה ילדים (שתי בנות 21 ו-16) ובן בן חמש שנים. הלווייתו התקיימה אמש בשעה 16:00 בבית העלמין הישן בהרצליה.

חובש על אופנוע מד"א איציק אביטן סיפר על התאונה המחרידה: "כשהגענו למקום המראה היה קשה, ראינו משאית שהתנגשה בקיר ומחצה גבר בשנות החמישים, הוא היה מחוסר הכרה , ללא דופק וללא נשימה עם חבלה רב מערכתית, בעזרת הכבאים הוא חולץ , ולצערנו נאלצנו לקבוע את מותו במקום".

עו"ד יובל לוי, בן דודתו של המנוח, קיבל את הבשורה הקשה ואמר: "בצער גדול מאוד שמעתי בהפתעה על פטירת בן דודתי היקר שחר בדמי ימיו, בשיא כוחו, אדם שהוא לב גדול תמיד, חיוך ואהבה תמיד סימן ההיכר שלו. איך הלכת לי חבר".

יובל לוי | צילום: יח"צ

יש לציין, כי זו לא המכה הראשונה שניחתה על משפחת לוי השנה, לפני כחודשיים נפטרה אימו של יובל מלכה סולטן לוי ז"ל.

יהי זכרם ברוך.