"מאמי, בא לי גלידה" הוא משפט שגור בפיהן של הריוניות רבות. אחריו לרוב יצוץ איזה בן זוג שפוף שיכתת רגליו אל עבר חנות הנוחות הקרובה, במטרה לספק את מאוויה של זוגתו יוצרת החיים.

ובכן, וודאי תשמחנה הריוניות האזור (ובעיקר בני זוגן טרוטי העיניים) לגלות כי ממש בימים אלה נרקם שיתוף פעולה חדש בין מותג הגלידות "וניליה" ושירות המשלוחים "Gett Delivery", במסגרתו ניתן יהיה להזמין ולקבל משלוחי גלידה בזמן נתון של מקסימום שעה.

המשלוחים יבוצעו על ידי השליחים של Gett Delivery באמצעות קטנועים, והלקוחות שיזמינו את השירות ישלמו באפליקציה של וניליה ויוכלו לעקוב בזמן אמת אחר השליח עד לקבלת הגלידה. בשלב הראשון השירות יהיה זמין בפתח תקוה, הוד השרון ותל אביב בלבד, אך בהמשך מבטיחים כי יורחב לערים נוספות.

שיתוף הפעולה מאפשר להעניק ללקוחות שירות משלוחים מהיר, יעיל, ולהביא את מגוון הטעמים הייחודיים של וניליה עד לבית הלקוח ללא מאמץ. מחיר השליחות ייקבע לפי המרחק עד ליעד: עד ק"מ נסיעה – 15 שקל, עד 2 ק"מ – 20 שקל, עד 3 ק"מ – 25 שקל.

לדברי נטע שדה, מנהלת פעילות ב-Gett Delivery: "אנו שמחים להשיק את שיתוף הפעולה עם מותג הגלידות 'וניליה' ולהציע חוויית שירות חדשנית ויוצאת דופן שתספק גלידה עד בית הלקוח בכל ימות השנה ובייחוד בחודשי הקיץ החמים".