צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר


:שתף עמוד

גם רמי גרינברג? אלמונים הפיצו בעיר מודעות נגד ראשי ערים שפוגעים בשבת

גם רמי גרינברג? אלמונים הפיצו בעיר מודעות נגד ראשי ערים שפוגעים בשבת
ברחבי הארץ 08:07 - 15.07.19 | שלום מאירוביץ'

אלמונים הפיצו בעיר מודעות נגד ראשי ערים שפוגעים לדעתם בשבת, בהם גרינברג. גרינברג בתגובה: "ישנם גורמים פוליטיים – עוינים, שעדיין מתקשים לקבל את תוצאות הבחירות האחרונות לעירייה ופועלים במלוא המרץ כדי להכפיש את שמי ואת פועלי"

מודעות שכותרתן: "שבת היא מקור הברכה. אוהבים את השבת", כאשר לצד הכיתוב מתנוססות תמונותיהם של שלושה ראש ערים: ראש עיריית טבריה, רון קובי, ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה, וכמובן ראש עיריית פתח תקוה, רמי גרינברג, נתלו במספר מקומות בפתח תקוה על ידי גורמים אנונימיים.

המודעה שנתלתה בפתח תקוה. צילום: פרטי

רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה, הגיב: "כחלק מהמחויבות שיש לי כלפי תושבי העיר ולמצפוני האישי, אני פועל ללא לאות כדי שהסטטוס קוו יישמר בין כל הקבוצות והקהילות בעיר. אני, בניגוד לקודמי בתפקיד, דואג לתת לכל אוכלוסייה וקהילה בעיר את כל המשאבים שהיא צריכה באופן הוגן ומתוך שיקולים עניינים ומקצועיים בלבד.

"לצערי, ישנם גורמים פוליטיים – עוינים, שעדיין מתקשים לקבל את תוצאות הבחירות האחרונות לעירייה ופועלים במלוא המרץ כדי להכפיש את שמי ואת פועלי, גם אם זה יגרום לשנאה ושיסוי בין מגוון האוכלוסיות המרכיבות את העיר. צר לי שאלו פני הדברים ואני מבטיח שאפעל בכל הכלים העומדים לרשותי כדי שתושבי פ"ת לא יהיו בני הערובה של אותם הפעילים.

השלט הזה, כמו חומרי הסתה אחרים שמתפרסמים, מסוכנים ועלולים להביא לפגיעה פיזית בתושבים ובי כראש העיר. למרות זאת, אמשיך לפעול למען אחדות העיר וכבוד התושבים הגרים בה ולא אתן שילבו את היצרים ויסכסכו בין התושבים. אשמור על החופש של כל תושב ותושבת, ולא אאפשר כפייה חילונית או דתית".