צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר

[contact-form-7 404 "Not Found"]
:שתף עמוד

הוד השרון: מגעים מתקדמים לצירוף סגן ראש העיריה לשעבר חיים שאבי לקואליציה

הוד השרון: מגעים מתקדמים לצירוף סגן ראש העיריה לשעבר חיים שאבי לקואליציה
ברחבי הארץ 09:11 - 17.11.19 | שלום מאירוביץ'

סגן ראש העירייה לשעבר חיים שאבי ויגאל שמעון שניהם מהרשימה החברתית המאוחדת "יש" בדרך לקואליציה. "שאבי: "אנחנו אנשים של עשיה וכולם צריכים לכבד את רצון הבוחרים שבחרו ברוב גדול באמיר כוכבי"

האם הקואליציה מתרחבת? יו"ר רשימת "יש" חיים שאבי בדרך לקואליציה. הרשימה מונה כידוע את סגניו של ראש העיר הקודם, חיים שאבי ויגאל שמעון, שהתמודדו ברשימה חברתית משותפת בבחירות ולאחרונה קיימים מגעים מתקדמים לכניסה לקואליציה בראשות אמיר כוכבי.
יש לציין, כי השניים שקיבלו שני מנדטים בבחירות, היוו אופוזיציה אידיאולוגית לאמיר כוכבי זאת על רקע הבחירות האחרונות.
צירופם העתידי לקואליציה מהווה מהפך משמעותי לא רק בהרכב הקואליציוני, אלא גם אמור להרגיע את האווירה העכורה השוררת בין בוחרי שני הקטבים הפוליטיים שכל אחד מהם מייצג. שאבי: "אין ספק ואי אפשר להסתיר כי ביננו לבין אמיר כוכבי היו חילוקי דעות משמעותיים שהתבטאו כמובן גם בבחירות ואף לאחריהן. יחד עם זאת, אני מוכרח לציין לטובה, כי כוכבי הוכיח לנו במהלך החודשים האחרונים במספר הזדמנויות כי הוא ראש עיר שמתנהל עניינית וטובת העיר כולה לנגד עיניו. מספר לא מבוטל של בקשות ענייניות שלנו הנוגעות לחינוך ולשיוויון נענו בחיוב, זאת למרות שאנחנו באופוזיציה".
חלק מבוחריכם משתייכים לציבור הדתי. איך אתה חושב שהם יקבלו זאת?
"לכוכבי יש את האג'נדה שלו, ולנו יש את האג'נדה שלנו, ולכן צריך למצוא פשרות. אנחנו אנשי עשייה חברתית. רוב בוחרינו היו חילוניים אגב. אז אפשר לשבור את הכלים ולהגיד לא משחקים. זו לא דרכנו. אנחנו לא ילדים. יש פלח גדול מאוד באוכלוסיה שבחר בנו וצריך לטפל בצרכיו העירוניים, ואני איש של עשיה ולא של תפקיד לשם תפקיד. באתי בשביל לסייע כאשר טובת העיר כולה לנגד עיניי וזה, אפשר לעשות רק בקואליציה.
"באשר לציבור הדתי, זה נכון שיש כיסי התנגדות למהלך, אבל גם הם צריכים להבין שיש ראש עיר שנבחר ברוב גדול, וצריך לעבוד איתו בהרמוניה. תחת הנהגתו נצטרך למצוא את עמק השווה כדי שצרכי הציבור הגדול שלנו לא ייפגע. כוכבי הוא בעד שיוויון לכל. זה אצלו ראש וראשון לכל דבר ולכן לא חושב שתהיה בעיה עקרונית לשתף איתו פעולה לטובת כלל הציבור בהוד השרון".