החיפושים אחר אביב משל תושב כפר סבא בן 24 שנעדר מזה כחודש ימים באינדונזיה הופסקו כעת ומתמקדים בעיקר על ידי עירנות מקומיים ומשמר החופים, כך פרסם אתר 'מאקו'.

צילום: פרטי

צילום: פרטי

כזכור, משל הגיע לפני כחודשיים לאינדונזיה לאחר שטייל עם חבר בפיליפינים ותכנן לחזור לארץ בתחילת אוקטובר. לפני חודש (17.6) יצא אביב לגלוש בים באמצעות ונעלם באופן מסתורי.

צוות החילוץ של חיליק מגנוס, בסיוע של מקומיים, ערכו סריקות ממושכות אחר משל כשהם מסתייעים באמצעים טכנולוגיים משוכללים ביותר, כולל שימוש במסוקים ורחפנים, אך לא נמצא שום פריט שיכול היה להביא לאיתור.

בשבועיים האחרונים החיפושים אחר משל הלכו והצטמצמו, לאחר שמחפשים הגיעו למסקנה שיש להתמקד במקום מסויים בים ולקוות שיצליחו לאתר. גם החיפושים באמצעות מסוקים וסירות הופסקו. על פי צוות החילוץ של מגנוס ימשכו הפעולות להגברת העירנות בקרב המקומיים היוצאים לים באמצעות איש צוות מקומי מטעם החברה שיהיה בקשר רציף עם מפקד משמר החופים למקרה שיהיו התפתחויות חדשות.

סיון משל אחותו של אביב: "אנחנו לא מאבדים תקווה ועושים הכל כדי לאתר את אחי ולהחזיר אותו הביתה. אנחנו חיים בחוסר וודאות כי לא מצאו שום פריטים של אביב, אבל שומרים על תקווה שנמצא אותו".