צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר


:שתף עמוד

הוקמה "קרן רעננה ע"ש דניאלי זוננפלד" ברעננה – תגייס תרומות למען העיר

הוקמה "קרן רעננה ע"ש דניאלי זוננפלד" ברעננה – תגייס תרומות למען העיר
ברחבי הארץ 08:08 - 04.08.19 | שלום מאירוביץ'

ראש עיריית רעננה, חיים ברוידא, הודיע על הקמת "קרן רעננה ע"ש דניאלי זוננפלד". קרן פילנתרופית שתקדם מיזמים ופרויקטים למען הקהילה ברעננה. הקרן תפעל לפיתוח והעצמת הקהילה ברעננה בתחומי החברה, החינוך והתרבות תוך גיוס תרומות מהארץ ומחו"ל. נשיא הקרן הוא איש העסקים הפילנתרופ מוטי זוננפלד מרעננה, אביה של דניאלי זוננפלד ע"ה שנהרגה בתאונת דרכים לפני כארבע שנים והיא בת 20 בלבד

במפגש שהתקיים בבית יד לבנים ברעננה במעמד ראש העיר חיים ברוידא, נשיא קרן רעננה, ואיש העסקים הפילנתרופ מוטי זוננפלד, אביה של דניאלי זוננפלד ע"ה, הודיעו השנים על השקתה של קרן רעננה ע"ש דניאלי. הקרן תפעל לפיתוח והעצמת הקהילה ברעננה בתחומי החברה, החינוך והתרבות. הקרן תעודד ותקדם חדשנות ומצוינות בקרב תושבי העיר, תיזום ותניע פרויקטים ושיתופי פעולה עם גורמים מרעננה, מהארץ ומהעולם.

 

 צילומים: דוברות עיריית רעננה, פרטי

צילומים: דוברות עיריית רעננה, פרטי

עם כניסתו לתפקיד העלה ראש עיריית רעננה חיים ברוידא את הצורך בהקמת קרן רעננה, (כדוגמת קרן תל אביב וקרן ירושלים) שתסייע ותעצים את אוכלוסיית העיר. הקרן תאפשר גיוס של תרומות בהיקפים גדולים למען כלל מגזרי האוכלוסייה ברעננה. ביטוי לערבות הדדית, סולידריות, ומתן הזדמנות שווה לכל.

דניאלי זוננפלד, שעל שמה נקראת הקרן, נהרגה בתאונת דרכים בשנת 2015 והיא בת 20 בלבד. אביה מוטי סיפר, כי דניאלי הייתה גאה ברעננה ואהבה את האווירה הסובלנית בעיר, בה כל אדם חי לפי אמונתו והשקפתו. "פעילות הקרן תמשיך את מסורת החסד שהשאירה אחריה דניאלי" אמר אביה.

 מימין לשמאל: מוטי זוננפלד, זאב פרץ, חיים ברוידא וענת עליזי

מימין לשמאל: מוטי זוננפלד, זאב פרץ, חיים ברוידא וענת עליזי

קרן רעננה הוקמה כקרן פילנתרופית. בראשה יעמוד יו"ר הקרן, זאב פרץ, איש עסקים בכיר ובעל ניסיון ניהולי עשיר של עשרות שנים. לצידו תכהן כמנכ"לית הקרן ענת עליזי, פעילה חברתית עם ניסיון של 25 שנים בפילנתרופיה.

חברי הועד המנהל הם: יונה ברטל, בעברה  סמנכ"לית בית הנשיא בתקופתו של שמעון פרס ז"ל, רואה החשבון, משה שורץ, שותף בכיר בדלויט ישראל, הרב חנוך שלמה ורנר, מישל הורביץ, מיכל בדאני, אליוט טננבאום, שרון סופיה עבדי, אילי פישר וטליה שרבט. את הקרן מלווים עורך הדין בועז רווה ורואה החשבון ישראל ישראלי המתמחים בתחום העמותות.

זוננפלד הוסיף כי הוא מאמין בראש העיר חיים ברוידא, שפועל למען שיפור איכות החיים של תושבי רעננה ועושה רבות על מנת לאפשר חיים הרמוניים עם רגישות לצרכי האוכלוסייה כולה: "כולנו תקווה שקרן רעננה לזכרה של דניאלי ע"ה תסייע לחזק ולבנות את הקהילה בעיר בבחינת: "איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק".

דניאלי זוננפלד ז"ל

דניאלי זוננפלד ז"ל