צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר


:שתף עמוד

היכן הכי משתלם לערוך את הקניות לחג?

היכן הכי משתלם לערוך את הקניות לחג?
צרכנות 08:09 - 19.09.19 | שלום מזרחי

המועצה לצרכנות ערכה בדיקה בקרב 5 הרשתות הגדולות של סל זהה של 52 מוצרים. הרשת הזולה ביותר בממוצע בסל זה: רמי לוי. היקרה ביותר: שופרסל דיל

ראש השנה מתקרב בצעדי ענק ועם ישראל מסתער על רשתות השיווק לעריכת הקניות לקראת החג. המועצה לצרכנות, בשיתוף אתר פרייסז, ערכה בדיקה של 52 מוצרים לחג. בבדיקה נכללו  מדגם של המוצרים הרלוונטיים לארוחות החגיגיות הכוללים: בשר, עופות, דגים, ירקות, פירות וכמובן מוצרי דבש. המחירים נבדקו  בבדיקה רשתית במאות סניפים של 5 רשתות: רמי לוי, ויקטורי, יינות ביתן, יוחננוף ושופרסל דיל.

 

כפי שניתן להתרשם מהטבלה המצורפת, הרשת הזולה ביותר הינה רמי לוי ועלות הסל עומדת על 683 שקלים בממוצע רישתי. לאחר מכן ממוקמת רשת ויקטורי במקום השני עם שווי סל של 729 שקלים. עלות סל קניות ברשת יינות ביתן עומדת על 740 שקלים וקצת מאחור יוחננוף עם סל בעלות 746 שקלים. שופרסל דיל סוגרת את הרשימה שם תמצאו את אותו סל קניות בדיוק במחיר של 790 שקלים בממוצע.

 

 

הערה חשובה: בימים הקרובים בכוונת המועצה לערוך בדיקת מחירים נוספת על מנת לראות תנודות מחירים ברשתות. אי לכך, אנו מנועים בשלב זה לפרסם את רשימת המוצרים שנבדקו. לאחר סיום הבדיקות אנו נפרסם את רשימת המוצרים המלאה.