צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר


:שתף עמוד

ישי ריבו יתרום את הרווחים מהופעותיו לרב פירר

ישי ריבו יתרום את הרווחים מהופעותיו לרב פירר
חדשות מהמגזר 09:11 - 06.11.19 | שלום מאירוביץ'

יממה לאחר ביטול מופע ההתרמה של הרב פירר, שעורר סערה בשבוע האחרון בשל "הדרת הנשים". הזמר והיוצר ישי ריבו שהיה אמור להשתתף במופע החליט לחשוף מקרה אישי במיוחד והבטיח להקדיש את הרווחים של אחת מהופעותיו הקרובות למען הארגון "עזרה למרפא" שבראשות הרב פירר כהכרת הטוב.

"חברים, אני רוצה לשתף אתכם במשהו אישי, שקרה לי לפני מספר חודשים" פתח ריבו את הפוסט וסיפר: "בערב יום השואה השתתפתי בערב משפחתי עם סבתא של אשתי, ניצולת שואה. לקראת סיום הערב התחלתי להרגיש כאבים קלים בבטן שהלכו והחמירו, באותו לילה הכאבים החריפו והפכו לבלתי נסבלים, בלית ברירה פניתי לבית החולים ושם גילו שיש לי אבנים בכליות, ועלי לעבור ניתוח בהקדם.

ניתוח זה אף פעם לא נעים, אבל לכל החששות האנושיים הטבעיים, הצטרפה אצלי מועקה גדולה, כל זה קרה כמה ימים לפני ההופעה בקיסריה – ועד שדברים יזוזו, ועד שאברר על מנתח טוב ועד ש, ועד ש… מה יהיה על כל אותם אנשים שפינו זמן ורכשו כרטיס להופעה?

ריבו המשיך וסיפר כי לאחר שנודע לו כי האירוע של הרב התבטל, החליט כאות תודה אישית להקדיש לפועלו תרומה מיוחדת: "לא נחשפתי מספיק לפעלו של הרב פירר, אבל מהעזרה העצומה שהגיש לי אני יכול ללמוד הרבה על כל 24 השעות שלו, כפול 365 ימים בשנה, כפול שנים רבות.

ברור לי שבשמיים מחכה לכם הרבה הרבה הרבה יותר מזה, על כל רגע של פעילות למען כולנו", סיכם.