צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר


:שתף עמוד

כפר סבא: הדרכה לרכיבה בטוחה גם לחברות המעסיקות שליחים

כפר סבא: הדרכה לרכיבה בטוחה גם לחברות המעסיקות שליחים
ברחבי הארץ 11:05 - 31.05.19 | שלום מאירוביץ'

המטרה: הגברת בטיחות הנסיעה ושמירה על בטיחות הולכי הרגל ברחבי העיר
הרשות העירונית לבטיחות בדרכים, בשיתוף השיטור העירוני ותנועת הנוער "שחקים", יצאו במבצע חשיפה והסברה רחב היקף, המיועד לרוכבי הדו גלגלי ולחברות המעסיקות שליחים בעיר. מבצע ההסברה מיועד לכ- 25 בעלי עסקים בעיר, כ-55 שליחים המועסקים בחברות אלה, ועוד כ-45 רוכבים. המבצע הייחודי התקיים בצירים הראשיים בעיר, בשיתוף עם משטרת ישראל והרלב"ד (הרשות העירונית לבטיחות בדרכים).
דיילי הסברה מטעם הרשות העירונית לבטיחות בדרכים הגיעו לכל בית עסק בעיר, וביצעו הדרכה לרכיבה מודעת – בדגש על בטיחותם של הרוכבים ובטיחות הולכי הרגל בעיר. זאת תחת המסר החשוב "גם אני שליח שלא מסכן חיים".
כחלק משיתופי פעולה המתקיימים בעיר, הכינה הרשות העירונית לבטיחות בדרכים באגף הביטחון רשימה של בעלי החברות המעסיקות שליחים בכפר סבא. כל בעלי העסקים נקראו לחתום על הצהרת מחויבות, כחברה המעסיקה שליחים, במסגרתה הם מתחייבים לשאוף ולהעניק שירות יעיל ומהיר ללקוחת, ובאותה עת התבקשו לשמור על שלומם של העובדים ועל בטיחותם של הולכי הרגל.
צוות תנועת "שחקים", ברשות השוטר הקהילתי רן מעיין, התפרשו בשלושה מוקדים ראשיים: מרכז העיר, קניון G, קניון D סנטר וקניון הירוקה. מנהלת הרשות העירונית לבטיחות בדרכים, סיגל שטרית, ביצעה הדרכה והכשרה לבני הנוער לפני היציאה לשטח, חשפה בפניהם את המודעות להשפעה של המעסיקים, ועל הדימוי של רוכבי הדו גלגלי ביחס לשאר הנהגים אליהם.
בעלי העסקים התחייבו להקפיד על כללי הבטיחות בדרכים ולשתף פעולה. במקביל, הוצע באמצעות הרשות העירונית, לעודד הצטרפות שליחים ללא עלות כספית להדרכה בנושא רכיבה בטוחה ומודעת.
כאות הזדהות, בעלי העסקים תלו כרוז בעסקיהם, תחת הסיסמה: "גם השליחים שלנו לא מסכנים חיים בשביל להרוויח 5 דקות".