צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר


:שתף עמוד

כפר סבא: מגדל העסקים השלישי של חברת "אושירה" יוצא לדרך

מדובר במגדל השלישי במספר במתחם O-Tech ששוויו כ- 200 מיליון שקל

כפר סבא: מגדל העסקים השלישי של חברת "אושירה" יוצא לדרך
חדשות 01:03 - 07.03.19 | שלום מאירוביץ'

ראש העיר, רפי סער, חתם על היתר בנייה לבניין השלישי במתחם ההיי- טק החדשני O-tech של חברת "אושירה". מבנה זה משתרע על שטח של 17,800 מ"ר וכולל 15 קומות מעל הקרקע בגובה של 62 מטרים ושלוש קומות לחנייה תת קרקעית בשטח של 12,800 מ"ר. קומות החנייה ישמשו את שלושת המגדלים בקומפלקס העסקים. נזכיר כי לאחרונה חתם ראש העיר על היתר הבנייה גם למבנה השני, כשהמבנה הראשון כבר בשלבי סיום. בבניין הראשון בקומפלקס, כבר הבטיחו את מקומן חברות מובילות בארץ ובעולם, ביניהן: סודה סטרים, נקסט אינשורנס וסגמנט טכנולוגיות.

מהלך זה מתכתב עם מדיניות ראש העיר להרחבת אזורי התעסוקה בעיר ובכך לייצר מקומות תעסוקה נוספים לתושבי העיר. כמו כן, למצב את כפר סבא כעיר מרכזית, ולמשוך חברות מהארץ ומהעולם. מיקומה האסטרטגי של כפר סבא, הנמצאת על הצירים הראשיים של מדינת ישראל הינה גורם משמעותי ומכריע בכל הקשור לרצונן של חברות לבחור בעיר.

מתחם ה- O-Tech שנבנה בסמוך כחלק מקמפוס הכולל בתוכו את מרכז בילוי לקניון "אושילנד", צפוי לכלול כ- 3 מבני משרדים ולהציע את כלל השירותים לעסקים במקום אחד: בילוי, אולמות כנסים, פנאי, הסעדה, קניות ועוד. מדובר בקומפלקס שמטרתו להפוך למתחם היי- טק וטכנולוגיה מוביל בישראל, וככזה פונה לחברות מעין אלה. המתחם יתפרש על מעל ל כ- 100 אלף מ"ר, לשני המבנים ולכל אחד מהמבנים יבנה פארק על הגג בגודל של כ- 5,500 מ"ר שישרת את עובדי החברות. המתחם ממוקם במיקום אסטרטגי בעיר, בזכות קרבתו לכביש 6 ולכביש 531 כביש 40 וכביש 5.

מגדל עסקים חדש באושירה

צילום המחשה: דוברות העירייה