צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]
:שתף עמוד

כתב אישום הוגש נגד הנהג שדרס למוות את מרים מהגר מכפר סבא

כשלושה חודשים לאחר מותה של מרים מהגר ז"ל בתאונה במרכז כפר סבא, הוגש כתב אישום נגד הנהג שפגע בה, עו"ד חי בר-אל: "נסע לאחור 15 מטר נגד כיוון התנועה"

כתב אישום הוגש נגד הנהג שדרס למוות את מרים מהגר מכפר סבא
כפר סבא 11:03 - 06.03.19 | eyal

כתב אישום בגין גרימת מוות ברשלנות, הוגש נגד עו"ד חי בר-אל בבית המשפט לתעבורה במחוז מרכז. לפי כתב האישום פגע בר-אל במרים מהגר (67) עם מכוניתו בשבת ה-20.10.18 וגרם למותה.

מכתב האישום עולה כי מהגר, חצתה את הכביש שלא במעבר חציה בסמוך לחנות קליית חממה. בר-אל שנהג על ויצמן ביקש למצוא חנייה ברחוב. לאחר שהגיע לויצמן 137, סבר כי התפנה מקום מאחוריו והחל בנסיעה ברוורס במשך 15 מטרים. לפי האישום, בר-אל לא ראה את מהגר ולא נקט באמצעי הזהירות הנדרשים בנסיעה לאחור, ועל כן פגע בה מבלי להפחית ממהירותו.

מהגר הוטחה בכביש, נפגעה באורח אנוש בראשה, ונפטרה בבית החולים מאיר מפצעיה, כשלושה ימים מאוחר יותר. עוד עולה מכתב האישום, כי תנאי הנהיגה היו טובים. הראות הייתה טובה וכמוה גם מזג האויר. כמו כן, נטען בכתב האישום כי לנהג הייתה אפשרות לצפות ממראות הרכב למרחק רב אחורה, עד לצומת תל חי-ויצמן. כמו כן נכתב בכתב האישום כי "הנאשם לא נהג כפי שנהג מן היישוב, בנסיבות העניין, היה נוהג".

בר-אל הוא עורך דין ידוע, בעל משרד העוסק בענייני מסחר שונים המעניק טיפול משפטי לאזרחים ולחברות. כמו כן הוא יו"ר עמותת עוגן הנאבקת בשחיתות ומגינה על חושפי שחיתויות.

עורכי דין תעבורה נוספים מטעם (רשות המדינה) שתוכלו להיעזר בשירותיהם נמצאים פה