רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה, מרחיב את הקואליציה שלו; חבר מועצת העיר איתי שונשיין, אשר כיהן בעבר כסגן ראש העיר ואף התמודד מול גרינברג לראשות העיר בבחירות האחרונות, מצטרף לקואליציה של ראש העיר.

שונשיין וררמי גרינברג. צילום: דוברות העירייה

שונשיין וררמי גרינברג. צילום: דוברות העירייה

השניים שוחחו והגיעו להסכמות ולפיהן שונשיין ימונה למשנה לראש העיר ללא שכר וכן יקבל את תיק מנהלת אזורי ההיי-טק והעסקים, תיק מנהלת מרכז העיר וכן את האחריות מטעם ראש העיר על הקמת הקמפוס האקדמי ומעונות לסטודנטים.

ראש העיר רמי גרינברג ברך ואמר "אני שמח על הצטרפותו של איתי לקואליציה בראשותי. אין ספק כי איתי הוא תוספת חשובה להנהלת העיר ואני סמוך ובטוח כי הצטרפותו תסייע להמשיך ולקדם את השינוי המורגש בשנה האחרונה".

איתי שונשיין מסר כי "הבחירות הסתיימו לפני כשנה וניכר לראות בשטח את השינויים והאנרגיות החדשות של ראש העיר רמי גרינברג. רמי ואני עבדנו שנים רבות בשיתוף פעולה גם בתקופתו כחבר מועצה באופוזיציה. אנחנו מכירים היטב אחד את השני ולכן החיבור הוא טבעי. אני שמח להצטרף לרמי ובכך להביא מניסיוני והאהבה שלי לעשייה הציבורית ולתושבי פתח תקוה".

בנוגע למחלוקות שהיו בין השניים אמר שונשיין: "יש לפעמים חילוקי דעות ומתיחות וזה לגיטימי. הנושא המהותי עליו לא הסכמנו, הוא השמירה במוסדות החינוך, אך כפי שציינתי רמי עובד קשה ומקדם דברים, וברגע שאתה יושב ומגיע להבנות אין סיבה לא להצטרף. נותרו 4 שנים שאפשר לעשות בהם דברים טובים והציבור יבחן אותנו בסיומם".