צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר

[contact-form-7 404 "Not Found"]
:שתף עמוד

למעלה ממיליון חבילות הוזמנו בכפר סבא השנה

חברת דואר ישראל סיכמה את שנת 2018 ודירגה את כפר סבא במקום ה-10 בארץ בהזמנת חבילות מחו"ל לנפש. בסך הכל הזמינו תושבי העיר 1.1 מיליון חבילות – ממוצע של כ-9.8 חבילות לתושב. רביב קרואני, דייר בכפר סבא: "ההתרגשות עברה לחבילה"

למעלה ממיליון חבילות הוזמנו בכפר סבא השנה
ברחבי הארץ 11:03 - 06.03.19 | שלום מאירוביץ'

תחום הסחר המקוון ממשיך לשבור שיאים בישראל. מנתוני חברת דואר ישראל לסיכום שנת 2018 עולה, כי למעלה מ-65 מיליון חבילות נמסרו השנה מחו"ל במשקל כולל של 14,100 טון. זאת בהשוואה ל-61 מיליון חבילות שנמסרו בשנת 2017. בתוך כך כפר סבא מדורגת במקום ה-10 בארץ בהזמנת חבילות ביחס לגודל האוכלוסייה, עלייה של ארבעה מקומות בהשוואה לשנה שעברה. בסך הכל הזמינו תושבי העיר 1.1 מיליון חבילות – 9.8 חבילות בממוצע לאדם. יש לציין כי החישוב לא כולל חבילות המועברות באמצעות חברות פרטיות אחרות.

רביב קרואני  בן 38 נשוי ואב ל-4 ילדים, דוור בכפר סבא מטעם דואר ישראל זה 12 שנה, סיפר על השינוי שחל בעבודתו כדוור:

"אם פעם עיקר העבודה הייתה חלוקת מכתבים, כיום מרבית הציבור אינו שולח מכתבים ובעיקר מקבל מכתבים מחברות וארגונים כמו בנקים, חברות סלולר, ביטוח ועוד. רוב הלקוחות אינם מצפים בהתרגשות לקבל מכתבים אלה, למעט בתקופת החגים אז עדיין ישנם לקוחות שמקפידים לשלוח ברכות שנה טובה ולרגש את קרוביהם.

"כיום, בניגוד לשנים קודמות, החבילות הקטנות תופסות מקום נכבד בתיק הדוורים לעומת מכתבים רגילים. הלקוחות מתלהבים לקבל את החבילות הקטנות ולעיתים אני מבחין אף בהתרגשות שבה פותחים את החבילה. פעם היה מרגש לקבל מכתב אישי היום זה החבילה".

באיזור השרון הרצליה מובילה במקום ה-7 עם מספר זהה של 1.1 מיליון חבילות בסך הכל, ו-10.39 לאדם, רעננה במקום ה-15 עם 8.65 חבילות לאדם. הוד השרון אינה נמצאת בין 20 הראשונות.