קבוצת וייס העוסקת בניהול, ייזום והשבחה של נכסי נדל"ן בארץ ובעולם בשיתוף קבוצת סופרין, העוסקת בייזום, ניהול והקמה של פרויקטים נדל"ניים למגורים, משרדים, מסחר ולוגיסטיקה, זכו במכרז של מנהל מקרקעי ישראל לחכירת מגרש למשרדים, ששטחו כ 3.6 דונם, באזור התעשייה נווה נאמן בהוד השרון.

בעקבות הזכייה, חתמה וייס סופרין על הסכם שיתוף פעולה עם ביג מרכזי קניות  שבשליטת האחים נפתלי, ובניהול חי גאליס כאשר שיתוף הפעולה הראשון יבוא לידי ביטוי בהקמת מגדל משרדים ומסחר על מגרש זה. המגדל יכלול זכויות ל 12,000 מ"ר למסחר ומשרדים, אשר כל השטחים בו מיועדים להשכרה. עלות הקמת הפרויקט כ- 120 מיליון שקלים.

צילום המחשה: איוולב מדיה

צילום המחשה: איוולב מדיה

וייס וסופרין, זכתה במכרז בהצעה הגבוהה ביותר לאחר שהתמודדו מול עוד 3 חברות, הגישו את ההצעה הגבוה ביותר-  27,000,020 שקלים וזכו בקרקע. ההצעה השנייה הכי גבוהה הייתה על סכום של  26,888,888 שקלים. על פי תנאי המכרז, זכתה הקבוצה בחכירת הקרקע ל 98 שנים עם אופציה להארכה לעוד 98 שנים נוספות. חברת ביג מרכזים מסחריים, הצטרפה לרכישת המגרש והקמת הפרויקט בשותפות שווה (50%:50%) בפרויקט.

המגרש בו זכתה השותפות החדשה [ וייס -סופרין וביג] צמוד למגרש בן כ 10 דונם עליו מקימות בימים אלה הקבוצות וייס וסופרין באמצעות קבוצת רכישה את פרויקט "מיילסטון", 2 מגדלי משרדים נוספים בני 10 קומות כל אחד, עם זכויות להקמת 30,000 מ"ר של מסחר ומשרדים,  זאת על פי התב"ע המאושרת. את הקרקע רכשה קבוצת הרכישה שארגנו הקבוצות וייס- סופרין בתמורה לכ- 60 מיליון ₪ והמגדל השלישי שיוקם בשיתוף ביג  יהיה סמוך לפרויקט מיילסטון.

2 המגדלים הראשונים שכבר שווקו במלואם ונמצאים בהליך רישוי מתקדם.

ראש עיריית הוד השרון אמיר כוכבי אמר: "קידום ופיתוח אזורי התעסוקה הוא יעד מרכזי להפיכת הוד השרון לעיר המתקדמת שאנחנו רוצים שתהיה. שינוי המדיניות אותו הובלנו בשנה האחרונה מתחיל לתת אותותיו. נמשיך לפעול לקידום אזורי התעסוקה בכלל ונוה נאמן בפרט תוך דגש על עירוב שימושים שיהפוך את אזור התעסוקה לאטרקטיבי ושירותי לתושבות ותושבי העיר ביום ובלילה.

"במקביל לתהליכי התכנון בתוך אזור התעשיה, פעלנו וקידמנו נתיב תחבורה ציבורית בין אזור התעשיה נוה נאמן לתחנת רכבת סגולה, מה שישפר באופן מובהק את נגישות אזור התעשיה ולפי הצפי הוא אמור להיפתח בחצי השני של 2021. אנחנו ממשיכים לקדם תוכניות נוספות שיהפכו את אזור התעשיה נוה נאמן לחווית העסקים המתקדמת בישראל".