צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר

[contact-form-7 404 "Not Found"]
:שתף עמוד

מוזיאון חווייתי לפסח ללא תשלום

מוזיאון חווייתי לפסח ללא תשלום
בקהילה 04:04 - 14.04.19 | אורית נחמה

מדע וגלקסיה, ציור ופיסול, טכנולוגיה ורובוטיקה בשלושה מתחמים של בילוי מעשיר לכל המשפחה

לאחרונה שלחה ישראל את החללית "בראשית", שנמצאת כעת בדרכה להיות הרביעית בהיסטוריה שתנחת על הירח.  שליחת החללית גרמה להתעניינות בקרב ילדים בנושאי המדע והגלקסיה. המוזיאון החוויתי לפסח,  שייפתח בחול המועד פסח בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה, נועד לתת לילדים מידע והשראה בנושאים אלו ובתחומים מעשירים נוספים.

שלא כמו במוזיאון רגיל, במוזיאון החוויתי הדגש הוא על שילוב הילדים כחלק מהליך היצירה ועל לימוד בדרך חווייתית ומהנה. המוזיאון יאפשר לילדים להתנסות ולגעת, לייצר ולחוות בסדנאות יצירה איכותיות. המוזיאון יחולק לשלושה מתחמים המציעים שפע של פעילויות מעשירות ומחכימות לילדים  ושבכל אחד מהם הם ילמדו מידע מרתק על נושא מסוים ויתנסו בהכנת יצירות בהשראתו, אותן ייקחו מתנה לביתם.

המתחם הראשון יעסוק בטכנולוגיה ורובוטיקה עם שלל סדנאות בהן הילדים יהפכו למדענים ליום אחד וילמדו את סודות הטכנולוגיה, ירכיבו קופסאות מחדרי בריחה (פריצה לכספת רובוטית חכמה, פירוק "פצצה" חכמה, קופסאות אוצר נפתחות אוטומטית בשליטה מרחוק (, יבנו מכונית חכמה רובוטית עם חיישני מרחק הנשלטת מהסלולרי, ירכיבו משחקי מחשבה והיגיון חכמים רובוטיים המבוססים על הטכנולוגיות המתקדמות בעולם ויבנו מערכות מולטימדיה אינטראקטיביות המגיבות לתנועות ידיים של המשתתף.

המתחם השני בפסטיבל הוא בנושא מוזיאון מדע וגלקסיה בו ילמדו הילדים על מערכת השמש, חיות הטבע ונפלאות הצמיחה- מזרע ועד לשתיל ויצפו כיצד הצמח שותה מים ישירות מהאדמה. כמו כן הם יכינו מגוון יצירות ברוח נושאים אלו כמו מובייל של מערכת השמש, פיסול זיקית על גזע עץ ועלים אקזוטיים, קסמי מדע ועוד.

המתחם השלישי הוא  מתחם אמנות שיוקדש לתחומי הציור, החומר והפיסול. במוזיאון הילדים יקבלו הסבר על הטכניקות של ציירים מפורסמים כמו ואן גוך ודה וינצ'י וייצרו ציורים בהשראתם במגוון חומרי יצירה וצבע. בנוסף הם יפסלו פסלים אבסטרקטיים תלת ממדיים בהשראת אמנים מיתולוגיים כפיקאסו ומירו.

הפעילות תתקיים בין התאריכים 21-24/4/19 ובין השעות 11:00-17:00.

קניון שבעת הכוכבים, הרצליה

הכניסה ללא תשלום.