צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר


:שתף עמוד

מנוי חודשי לחניה באיזור התעשיה בכפר סבא

מנוי חודשי לחניה באיזור התעשיה בכפר סבא
ברחבי הארץ 05:04 - 01.04.19 | שלום מאירוביץ'

מדובר על בשורה של ממש עבור העובדים באזור שיחסכו סכום משמעותי שעומד על מאות שקלים על חנייה שעתית בכחול לבן או על חנייה באחד החניונים במקום

עיריית כפר סבא, באמצעות החברה הכלכלית, מציעה שירות חדש לתושבי העיר ולעובדי התע"ש, מנוי חודשי לחנייה בכחול לבן. עלות המנוי לחודש עומדת על 240 ₪ בלבד במסגרתו יהיה ניתן להחנות בכחול לבן ללא הגבלה. יש לציין כי העלות של מנוי זה נמוכה באופן משמעותי מעלות חנייה יומית או תשלום למנוי באחד מהחניונים בתע"ש.

מדובר על בשורה של ממש עבור העובדים באזור שיחסכו סכום משמעותי שעומד על מאות שקלים על חנייה שעתית בכחול לבן או על חנייה באחד החניונים במקום. כמו כן, החנייה בחניון אצטדיון הכדורגל הצמוד לתע"ש תתאפשר ללא עלות, ובעתיד תפעיל העירייה מערך שאטלים מסודר שישנע את החונים לאזור התע"ש ובחזרה.

מהלך זה מגיע כחלק מהמדיניות החדשה של ראש העיר, רפי סער, וסגנו ומחזיק תיק התחבורה, עילאי הרסגור- הנדין. במסגרת זו, מסומנות חניות רבות בכחול- לבן באזורים מרכזיים בעיר, וזאת במטרה ליצור תחלופה גבוהה של עוברים ושבים, שיחנו את רכבם ברחוב לזמן קצוב, יערכו סדורים וקניות ולאחר מכן ייסעו לדרכם ויפנו את החנייה ללקוחות נוספים.  מדובר ביוזמה, שעתידה לחזק את מרקם העסקים העירוני ומסיבה זו סומנו לאחרונה 60 חניות ברחוב ויצמן בכחול- לבן, יוזמה זו כבר מוכיחה את עצמה ע"י הגדלת תחלופת הרכבים החונים ברחוב, דבר שיצר הגדלה מספרית של ציבור הקונים, שהגיעו לרחוב ויצמן וקיימו פעילות עסקית ברחוב. בימים אלה ועל פי אותה מדיניות יסומנו גם כ- 160 חניות לאורך רחוב התע"ש.

ראש העיר, רפי סער: "העיר כפר סבא בדומה לערים אחרות במרכז הארץ מתמודדת עם ריבוי כלי רכב וכתוצאה מכך ממחסור במקומות חנייה בעיקר בצירים המרכזיים של העיר. אנו פועלים למציאת פתרונות הולמים על מנת להתמודד בצורה המיטבית עם אתגר התחבורה והחנייה בעיר. אני מזמין את התושבים ועובדי התע"ש לרכוש את המנוי שיחסוך עבורם סכום כסף רב באופן יומי ובמצטבר".