צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר


:שתף עמוד

ראש עיריית כפר סבא רפי סער במסר לתושבי העיר: קרבו את החילונים

ראש עיריית כפר סבא רפי סער במסר לתושבי העיר: קרבו את החילונים
ברחבי הארץ 09:10 - 03.10.19 | שלום מאירוביץ'

פעילות עניפה לתושבי כפר סבא לקראת חגי תשרי בשיתוף העירייה, המחלקה למורשת ישראל והמועצה הדתית בכפר סבא

המועצה הדתית פונה לגבאי ומתפללי בתי הכנסת לקבל את המתפללים החילוניים בסבר פנים יפות. המועצה הדתית בכפר סבא חילקה השנה שופרות מהודרים ליותר מ- 100 בתי כנסת ברחבי העיר. בנוסף, חילקה המועצה הדתית לבתי הכנסת 5000 כיפות ולוחות שנה. עם זמני כניסת ויציאת השבת, 1000 סידורי סליחות ומגנטים עם זמני כניסת ויציאת השבת.

השנה, יתקיימו ביום כיפור תפילות משותפות לתושבי כפר סבא לציבור הדתי והחילוני ב- 9 מוקדים ברחבי העיר במסגרת הפרויקט "מתפללים יחד". לפרטים : שמוליק ברגר 050-2188764 ושמשון ממליה מנהל המחלקה למורשת ישראל 050-3166453.

עצרת סליחות מרכזית , הכנה ליום כיפור תתקיים ביום רביעי ג' בתשרי תש"פ 2.10 בשעה 22:15 באולמי גינת אגוז בכפר סבא, העצרת בהשתתפות הרב יגאל כהן , הרב שניר גואטה והחזן יצחק פרחים.
מהמועצה הדתית בכפר סבא פונים לגבאי בתי הכנסת בבקשה לקרב את הציבור החילוני שיגיע בראש השנה לתפילות ולתקיעות השופר ולאפשר להם להרגיש בנוח יחד עם כל המתפללים.

לקראת חגי תשרי אומר ראש העיר רפי סער : "חודש תשרי הוא חודש מיוחד לעם היהודי המציין את תחילתה של שנה חדשה , חודש של צמיחה והתחדשות חודש של ואהבת לרעך כמוך,

חודש של מחילה לצד שמחת החגים. העירייה, מציין ראש העיר שותפה לפעילות עניפה לכלל תושבי העיר בנושאי מסורת ודת וזאת בשיתוף פעולה מלא עם המחלקה למורשת ישראל והמועצה הדתית בכפר סבא, אני מברך על העבודה המשותפת עם עו"ד איתן צנעני סגן ראש העיר וממלא מקומי וחברי המועצה אמיר קולמן, דר' רפאל קובי, ועם שמשון ממליה מנהל המחלקה למורשת ישראל".

עו"ד איתן צנעני סגן ומ"מ ראש העיר מציין :" גם בשנה הבאה תמשך הפעילות המבורכת והמגוונת לקהלי היעד השונים בעיר בנושאים ערכיים ומסורת ישראל. האירועים שמתוכננים סביב חגי תשרי מהווים אתגר לקירוב וחיבור בתוך הציבור הרחב".