צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר


:שתף עמוד

רחוב ויצמן: הטבות לתושבי כפר סבא בכל יום שישי

רחוב ויצמן: הטבות לתושבי כפר סבא בכל יום שישי
צרכנות 09:04 - 11.04.19 | שלום מאירוביץ'

במטרה לחזק את מרכז העיר, יעניקו בכל יום שישי החל מהשעה 10:00 העסקים בוויצמן ובסביבה הטבות ייחודיות לתושבי העיר. כמו כן יתקיים הפנינג במדרחוב ירושלים

שימו לב, בכל יום שישי החל מהשעה 10:00, יעניקו העסקים לאורך רחוב ויצמן בכפר סבא, שורה של הטבות ייחודיות לתושבי העיר. זאת כחלק מתוכניתו של ראש העירייה רפי סער, וכן חלק מאירועי "שישירושלים", כשהמטרה היא לחזק את מרכז העיר הוותיק, לעודד תנועה של תושבים ברחוב ולהגביר את המחזור העסקי של בעלי העסקים.

ההטבות המוצעות הן קבועות וניתנות בכל יום שישי, להלן הפירוט: 15% הנחה על מוצר משתנה בחנות "להיט בראש", 10%- 15% הנחה למוצרים נבחרים במספרת Swissers.
10 שקלים למשולש פיצה וטרופית בפיצה זיגי. אצל בני'ס Bennys בירה או סיידר T.A ב- 20 שקלים. ב"הומיז" יימכרו 1+1 על האלכוהול הנמכר בחנות. בחנות דרך השמש יינתנו 15% הנחה על כל מה שנקלה במקום. 15% הנחה ב- Doron SADE (ללא פן). בירקניה של כרמלה החל מהשעה 15:00 תינתן הנחה של 50%.
"מסיבה זה אנחנו" תעניק הנחה של 5% על כל החנות. "הכי זול בעיר"- חנות למצעים תעניק הנחה של 20% על כל החנות, "סלולארי" הנחה של 15% על כל האביזרים, בגלמור תינתן הטבה של 15% הנחה בקנייה ב- 100 שקלים, במרקיז תוענק הנחה של 15% על כל התכשיטים בחנות ורבים נוספים.
יש להדגיש כי במקביל להטבות אלה, מתקיים בכל יום שישי אירוע "שישירושלים" לכל המשפחה במדרחוב ירושלים. ביום שישי ה-5.4 האירוע יתקיים בסימן פסטיבל האמנות המקומי "בית היוצר" שבו מיטב אמני כפר סבא יציגו את יצירותיהם בתחומי הציור, הצילום, הפיסול, הקרמיקה והתכשיטנות.

אירוע "שישירושלים" יתקיים ברחבת בית ספיר החל מהשעה 11:00 עם דוכנים של האמנים. לאחר מכן, בשעה 11:30 תתקיים הקרנת הסרט "סטפס", ובשעה 12:00 תתקיים סדנה של ציור על כני ציור. לסיום, תתקיים קבלת שבת חגיגית ומוסיקלית לכל המשפחה.

רפי סער, ראש עיריית כפר סבא, אמר לנוכח המיזם: "במטרה להעצים את לב ליבה של עירנו, רחוב ויצמן, פיתחנו תכנית רחבת היקף שמטרתה לחזק את העסקים המקומיים. לטובת העניין פתחו בעלי העסקים במגוון רחב של הטבות במיוחד עבור הקהילה הכפר סבאית. לצד זאת אנו מקיימים אירועי תרבות, משדרגים את נראות הרחוב ומוסיפים חניות כחול לבן עבור הלקוחות. אנו נמשיך לפעול במלוא המרץ למען כלל תושבינו".