צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר


:שתף עמוד

רשת 'וולדאן' חונכת את הסניף השמיני בעיר רעננה

רשת 'וולדאן' חונכת את הסניף השמיני בעיר רעננה
צרכנות 08:11 - 17.11.19 | שלום מזרחי

הרשת לממכר בשר טרי ואיכותי עומדת תחת כשרות בד"צ העדה החרדית ובהמלצתם של גדולי תורה ומורי הוראות המפקחים על הליך הכשרות לשעת מרן הבית יוסף ע"פ פסיקת מרן רבנו זי"ע הליך המליחה מתבצע אך ורק ע"י יהודים  

 

רשת 'וולדאן' – רשת קצביות ארצית לממכר בשר טרי חוגגת השבוע את פתיחתו של סניף נוסף בעיר רעננה.

הבשורה אותה נושאת בכנפיה רשת 'וולדאן' המתמחה בבשר טרי איכותי למהדרין, הגיעה למוקדים נוספים ברחבי הארץ עם שדרוג הרשת ופתיחת סניפים באזורי הביקוש מהצפון ועד הדרום.

ברשת 'וולדאן' מקפידים על כשרות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר. כל סניפי הרשת, כולל הסניף החדש ברעננה, עומדת תחת כשרות מהדרין של בד"צ העדה החרדית ירושלים, ולפי כל החומרות לדעת מרן הבית יוסף והרמ"א.

על פי ההסכם של רשת 'וולדאן' עם בד"צ העדה החרדית, כל מערך השחיטה והבדיקה נעשים על פי כל החומרות של מרן הבית יוסף בפיקוח הדוק של תלמידי חכמים ומורי הוראות. בנוסף, רשת 'וולדאן' עומדת על כך כי כל תהליך מליחת הבשר ייעשה אך ורק על ידי יהודים שומרי מצוות ולא על ידי גויים. ברשת מציינים את פסיקתו של מרן רבנו הגר"ע יוסף זי"ע, כי מליחת הבשר תעשנה על ידי יהודים, ולכן, הדרישה היא חד משמעית להקפיד אחר כל החומרות, מעבר להקפדה על שחיטת בית יוסף  לחומרה.       

צוות של תלמידי חכמים ומורי הוראה, מקיימים סיורים תכופים בכל חנויות הרשת, מעבר להשגחה הצמודה והקפדנית של משגיחי הכשרות מטעם בד"צ העדה החרדית, וזאת בכדי לעמוד מקרוב על נקיטת כל החומרות להלכה ולמעשה לדעת מרן הבית יוסף.

עדויות רבות של משגיחים ומורי הוראות הגיעו אל שולחנם של גדולי ישראל, שקצרו שבחים על ההקפדה היתירה לפי כל החומרות והדעות. 

חבר מועצת חכמי התורה ובעל ההלכה ברורה הגאון הגדול רבי דוד יוסף שליט"א, אמר בשיחה עם בעלי רשת 'וולדאן' כי הוא ידוע לו מעדויות של מומחי כשרות ומורי הוראה, כי כל מוצרי הבשר הנמכרים ברשת נעשים תחת פיקוח קפדני הדוק לפי כל החומרות לשיטת הספרדים ובני עדות המזרח, הוא בירכם כי יזכו לעשות חיל ולעמוד על משמר חומות הכשרות לפי כל הדעות, ו'יאכלו ענווים וישבעו'.                               

אחד הדברים המאפיינים ברשת 'וולדאן', היא המומחיות של צוות העובדים לטיפול מיוחד בבשר  הטרי. פירוקו והיישון הנכון של הבשר על כל חלקיו. חלקים משובחים ונדירים נארזים ונשמרים במקום מיוחד תוך שמירה אסטטית והגיינית לעיני הלקוח. מחשבה ויצירתיות רבה מושקעים באומנות עשיית הבשר על ידי אנשי מקצוע מנוסים בכל סניפי הרשת.  

כל מי שחפץ לדעת ולהתייעץ על ההיבט הגסטרונומי של הכנת הבשר, מגיע לצוות המומחים המורחב העומד לרשות הלקוחות בכל הסניפים, ומקבל מענה מיידי, ושירות חם ואדיב.  

רשת הקצביות, הפך לשם דבר בקרב שוחרי הבשר הטרי המקפיד על כללי הכשרות וההידור קלה כבחמורה, ולא פחות מזה על איכות וטהרת הבשר. 

הסניף החדש בעיר רעננה, נפתח לבקשתם של תושבי אזור השרון, משפחות אברכים וציבור עמך בית ישראל שתבעו להתבשם מאיכות הבשר של 'וולדאן' באזור מגוריהם. הסניף ברעננה משרת את אזור השרון כולו, וההנהלה נאותה לבצע משלוחים לכל אזור השרון והמרכז, לרווחתם של הלקוחות.          

רשת 'וולדאן' – רשת קצביות ארצי הממוקמות בחנויות המפעל ברחבי הארץ וברשתות השיווק הגדולות, חרטה על דגלה שירות, הוגנות, אחריות ואמינות, ומקפידה על כללי ההיגיינה הנאותים באחסון הבשר בקירור, עוד בטרם נחשף ללקוח. ובזכות טיפול מקצועי בבשר עצמו, הלקוחות מוצאים סחורה טרייה ומשובחת בזמן המכירה.