צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר

[contact-form-7 404 "Not Found"]
:שתף עמוד

תכנית בר מצווה ייחודית בכפר סבא

תכנית בר מצווה ייחודית בכפר סבא
ברחבי הארץ 11:12 - 06.12.19 | יצחק דרעי

תכנית ייחודית לקראת חגיגת בר מצווה של נערים בכפר סבא הצליחה לאחד בין 6 גופים שונים להצלחת המיזם

הגופים המשתתפים בתכנית  הם: המחלקה לתרבות תורנית בעיריית כפר סבא, האגף לתרבות יהודית במשרד החינוך, הגרעין התורני, בית המדרש הקהילתי, בית הכנסת בית דורשי והמועצה הדתית בכפר סבא.

הרב כפיר כהן מראשי הגרעין התורני אמר כי התכנית באה לתת מענה להכנות הנדרשות לקראת טקס חגיגת בר המצווה שהוא אחד מהרגעים המרגשים  בחייו של נער הבר מצווה.

הרב כהן הוסיף כי לתכנית הראשונה, שתחל  השבוע (יום שישי 6.12)  נרשמו כ- 15 נערים . יתקיימו 6 מפגשים במהלך ששת השבועות הבאים ,  בכל יום שישי  בבית הכנסת בית דורשי.

במפגשים יתקיימו סדנאות לכתיבת דרשת בר מצווה, סדנת תפילין עיונית, פעילות התנדבות  עם אוכלוסייה מבוגרת, הכנת ציצית וסדנה על תהליכי התבגרות ולסיום, נסיעה לכותל וסיור מרתק.

בין המשתתפים בתכנית: הרב ליאור אנגלמן, ראש בית המדרש, ר' דוד ירו סופר סת"ם, סרן ב' נווט קרב בחיל האוויר, חברי הגרעין התורני ועוד.

עו"ד איתן צנעני מ"מ וסגן ראש העיר ברך את היוזמה לקיום התכנית  "חגיגת טקס הבר מצווה הוא אחד מהרגעים החשובים במעגל החיים של כל נער.  יש חשיבות רבה להכנת הנערים והמשפחה באופן שהאירוע ייזכר לכל החיים לנער ולמשפחתו. אני שמח על המעורבות של העירייה בנושא כה חשוב".