צור קשר

תודה רבה על פנייתך!

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר

[contact-form-7 404 "Not Found"]
:שתף עמוד

4 ימים להחזרת המנדט

4 ימים להחזרת המנדט
חדשות מהמגזר 08:11 - 17.11.19 | שלום מאירוביץ'

בעוד 4 ימים יחזיר בני גנץ את המנדט שקיבל להרכבת ממשלה, ועל כן נפגש אמש (מוצ"ש) עם נשיא המדינה. במקביל, גורמים בכירים ברשימה אישרו כי יו"ר הרשימה שוקל להקים ממשלת מיעוט בתמיכה מבחוץ של הרשימה המשותפת

יו"ר כחול לבן בני גנץ נפגש אמש (מוצ"ש) עם נשיא המדינה ראובן ריבלין במשכן הנשיא. במקביל, מחר ייפגשו צוותי המשא ומתן של כחול לבן וישראל ביתנו, וביום שני ייפגש גנץ עם יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן. בין המפלגות הושגה הסכמה בנוגע לדרישות התקציביות של ליברמן, והושלם המו"מ התקציבי עם מפלגות העבודה-גשר והמחנה הדמוקרטי.

מוקדם יותר היום קיים ראש הממשלה בנימין נתניהו שיחה בהולה עם חברי הכנסת והשרים של מפלגת הליכוד, וטען בפניהם כי גנץ גמר אומר לכונן ממשלת מיעוט הנשענת על תמיכת הרשימה המשותפת. בשיחת ועידה שקיים עם חברי הליכוד אמר נתניהו כי קיבל אינדיקציות לכך שגנץ מתכוון להודיע כבר השבוע על הקמת ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה המשותפת, וביקש מהם לפעול כדי ליצירת התנגדות ציבורית רחבה למהלך.

בכחול לבן אישרו את הדברים, וגורמים בכירים ברשימה אמרו הערב כי יו"ר הרשימה שוקל להקים ממשלת מיעוט בתמיכה מבחוץ של הרשימה המשותפת.

תגובות‎